online web builder

Směrnice č. 2 a 12 - Členové České Taekwon-Do ITF Asociace z.s. a přehled držitelů TS Dan 

...

Mezinárodní instruktor Taekwon-Do ITF:     Antonín Belháč IV.Dan, číslo certifikátu: IIC-10906

...

V.Dan

František Macek 14.1.2017 CZE-5-1000 n

IV.Dan

František Macek 16.1.2011 CZE-4-1000 n
Květuše Macková 21.9.2012 CZE-4-1001 n
Bc. Radek Loucký 14.1.2017 CZE-4-1002 n
Antonín Belháč 14.1.2017 CZE-4-1003
Ing. Luboš Mudroch 14.1.2017 CZE-4-1004
Ing. Václav Hrubý 14.1.2017 CZE-4-1005

III.Dan

Květuše Macková 18.1.2009 CZE-3-1000 n
Petr Czehowsky 18.1.2009 CZE-3-1001 n
Tomáš Taufer 18.1.2009 CZE-3-1002 n
František Macek 18.1.2009 CZE-3-1003 n
Jiří Dospíšil 16.1.2011 CZE-3-1004 n
Eduard Liška 16.1.2009 CZE-3-1005 n
Antonín Belháč 16.1.2011 CZE-3-1006
ing. Luboš Mudroch 21.9.2012 CZE-3-1007
Ing. Václav Hrubý 11.1.2014 CZE-3-1008
Bc. Radek Loucký 11.1.2014 CZE-3-1009 n
Kateřina Kárníková 14.1.2017 CZE-3-1010 n
Hana Křivánková 14.1.2017 CZE-3-1011 n
Jiří Abeska 19.1.2019 CZE-3-1012
Libor Šula 19.1.2019 CZE-3-13

II.Dan

ČNUT
František Macek 19.11.2004 CZ-2-57 n
Petr Czehowsky 22.6.2005 CZ-2-60 n
Tomáš Taufer 22.6.2005 CZ-2-61 n
Květuše Macková 22.6.2005 CZ-2-66 n
ČTA
Alan Malč 18.1.2009 CZE-2-1000 n
Jiří Dospíšil 18.1.2009 CZE-2-1001 n
Eduard Liška 18.1.2009 CZE-2-1002 n
Josef Melán 18.1.2009 CZE-2-1003 n
Magda Machovcová 18.1.2009 1004 n
Antonín Belháč 18.1.2009 CZE-2-1005
Vladimír Belháč 16.1.2011 CZE-2-1006
Mgr. Štefan Kováč st. 16.1.2011 CZE-2-1007 n
Ing. Luboš Mudroch 16.1.2011 CZE-1-1008
Jaroslav Svoboda 16.1.2011 CZE-2-1009 n
Ing. Václav Hrubý 16.1.2011 CZE-2-1010
Karel Traxler 16.1.2011 CZE-2-1011 n
Denisa Baťová 16.1.2011 CZE-2-1012 n
Leona Dočekalová 10.6.2011 CZE-2-1013 n
Libor Šula 10.6.2011 CZE-2-1014
Ivana Mlčková 10.6.2011 CZE-2-1015 n
Bc. Radek Loucký 10.6.2011 CZE-2-1016 n
Radek Padrta 10.6.2011 CZE-2-1017 n
Ing. Jan Procházka 21.9.2012 CZE-2-1018 n
Vu Huy Hoang 21.9.2012 CZE-2-1019
Gabriela Lukšíková 11.1.2014 CZE-2-1020 n

II.Dan


Hana Křivánková 28.3.2015 CZE-2-1021 n

Alexandr Bashiri 28.3.2015 CZE-2-1022 n
Kateřina Kárníková 28.3.2015 CZE-2-1023 n
Jakub Kmec 20.5.2016 CZE-2-1024
David Šára 11.6.2016 CZE-2-1025 n
Václav Bůžek 11.6.2016 CZE-2-1026
Ondřej Bernard 14.1.2017 CZE-2-1027
Jiří Abeska 14.1.2017 CZE-2-1028

Michal Vršek 19.1.2019 CZE-2-1029
David Súkup 19.1.2019 CZE-2-1030

I.Dan

ČST
František Macek 2.4.1995.n Mistrovský pás byl udělen tradičním korejským způsobem bez příslušného dokladu národní organizace korejským mistrem Han Dok Samem, Později složeny oficiální zkoušky 19.11.2000 č. certifikátu CZ-1-211. Žák mistrů Yun Nam Gyu, Han Dok Sama, Son Song Guna, Hwang Ho Yonga a zakladatele Taekwon-Do generála Choi Hong Hi. 
Jakub Homolka 28.6.1998 CZ-1-146 n
První žák p. Františka Macka dosáhl tech. stupně Dan ve 13 letech. Jeden z nemnoha u nás obdržel technický stupeň kup také od zakladatele Taekwon-Do generála Choi Hong Hi.
Michaela Kolářová 6.10.2002 CZ-1-271 n
Květuše Macková  6.10.2002 CZ-1-272 n
Lenka Novotná 22.6.2002 CZ-1-287 n
Tomáš Taufer 22.6.2003 CZ-1-288 n
Pavel Salášek 22.6.2003 CZ-1-289 n
ČNUT
Petr Czehowsky  5.6.2003 CZ-1-258 n
Zuzana Kalašová 5.6.2003 CZ-1-261 n
Antonín Belháč  26.2.2005 CZ-1-268
Martin Švabovský 26.2.2005 CZ-1-269 n
Tomáš Homola 26.2.2005 CZ-1-270 n
Magda Machovcová 21.12.2005 CZ-1-276 n
Josef Melán 21.12.2005 CZ-1-277 n
Eduard Liška  20.6.2006 CZ-1-279 n
Jiří Dospíšil  20.6.2006 CZ-1-280 n
Alan Malč 8.10.2006 CZ-1-281 n





I.Dan

ČTA
Vladimír Belháč  18.1.2009 CZE-1-1000
Štefan Kováč ml. 18.1.2009 CZE-1-1001 n
Hana Kováčová 18.1.2009 CZE-1-1002 n
Mgr. Štefan Kováč st. 18.1.2009 CZE-1-1003 n
Ing. Luboš Mudroch 18.1.2009 CZE-1-1004
Jaroslav Svoboda 18.1.2009 CZE-1-1005 n
Ing. Václav Hrubý 18.1.2009 CZE-1-1006
Karel Traxler 18.1.2009 CZE-1-1007 n
Denisa Baťová  18.1.2009 CZE-1-1008 n
Leona Dočekalová 12.6.2009 CZE-1-1009 n
Jiří Herzig 12.6.2009 CZE-1-1010 n
Libor Šula  12.6.2009 CZE-1-1011
Ivana Mlčková 12.6.2009 CZE-1-1012 n
Pavel Fučík 12.6.2009 CZE-1-1013 n
Bc. Radek Loucký  12.6.2009 CZE-1-1014 n
Gabriela Lukšíková 12.6.2009 CZE-1-1015 n
Radek Padrta 12.6.2010 CZE-1-1016 n
Vu Huy Hoang  10.6.2011 CZE-1-10017
Karel Procházka 10.6.2011 CZE-1-1018 n
Ing. Jan Procházka  10.6.2011 CZE-1-1019 n
Josef Novotný 10.6.2011 CZE-1-1020 n
Jakub Kmec 14.1.2012 CZE-1-1021
Andrea Nesnídalová 14.1.2012 CZE-1-1022 n
Václav Bůžek 14.1.2012 CZE-1-1023
Josef Hrůza st. 14.1.2012 CZE-1-1024 n
Tomáš Kratochvíl 21.9.2012 CZE-1-1025 n

I.Dan


Josef Hrůza ml. 21.9.2012 CZE-1-1026 n
Hana Křivánková 21.9.2012 CZE-1-1027 n
Josef Srb 21.9.2012 CZE-1-1028 n
Martin Šubrt 21.9.2012 CZE-1-1029 n
Martin Ngo Xuan 21.9.2012 CZE-1-1030 n
David Šára 21.9.2012 CZE-1-1031 n
Tereza Vymazalová 21.9.2012 CZE-1-1032 n
Hana Vymazalová 21.9.2012 CZE-1-1033 n
Miloš Vymazal 21.9.2012 CZE-1-1034 n
Alexandr Bashiri 12.1.2012 CZE-1-1035 n
Kateřina Kárníková 12.1.2013 CZE-1-1036 n
Hoang Luong Phan Vu 11.1.2014 CZE-1-1037 n
Jakub Pavelka 11.1.2014 CZE-1-1038 n
Veronika Mikulincová 11.1.2014 CZE-1-1039
Jiří Abeska 11.1.2014 CZE - 1 - 1040 
Jindřich Kandus 8.3.2014 CZE-1-1041 n
Libor Brinda 8.3.2014 CZE-1-1042 n
Patrik Bohdálek 8.3.2014 CZE-1-1043 n
Gabriela Novotná 8.3.2014 CZE-1-1044 n
David Burda 28.3.2015 CZE-1-1045 n
Martin Vejchoda 28.3.2015 CZE-1-1046 n
Martin Procházka 28.3.2015 CZE-1-1047 n
Jůlie Komárková 28.3.2015 CZE-1-1048 n
Michal Papež 28.3.2015 CZE-1-1049
Ondřej Bernard 28.3.2015 CZE-1-1050
Milan Hamza 28.3.2015 CZE-1-1051 n
Petr Veselý 28.3.2015 CZE-1-1052 n

I.Dan


Adam Vrška 28.3.2015 CZE-1-1053 n
Viktor Bugajev 28.3.2015 CZE-1-1054 n
Irena Kubátová 13.6.2015 CZE-1-1055
Michal Vršek 11.6.2016 CZE-1-1056
Přemysl Mašek 11.6.2016 CZE-1-1057 n
Pavel Patočka 11.6.2016 CZE-1-1058 n
Vladimír Patočka 11.6.2016 CZE-1-1059 n
David Súkup 14.1.2017 CZE-1-1060
Helena Klikorková 14.1.2017 CZE-1-1061 n
Anna Wojnárová 14.1.2017 CZE-1-1062 n
Tomáš Novotný 2.6.2017 CZE-1-1063
Martin Líška 2.6.2017 CZE-1-1064 Š
Petr Fousek 2.6.2017 CZE-1-1065
Nikola Klüglová 2.6.2017 CZE-1-1066 n
Luca Mitrovic 2.6.2017 CZE-1-1067 n
David Zamazal 2.6.2017 CZE-1-1068 n
Alexandr Puda 16.12.2017 CZE-1-1069 n
Veronika Novoměstská 16.12.2017 CZE-1-1070 n
Jana Pelánová 16.12.2017 CZE-1-1071
Zdeněk Rokos 16.12.2017 CZE-1-1072
Kateřina Hetfleišová 19.1.2019 CZE-1-1073

1.kup

Rothrökl Jakub 22.12..2018
Štipčák Marek 22.12..2018
Štipčák Radek 22.12..2018
Szabó Zoran 22.12.2018
Jan Bindr 21.12.2019 Z25708  
Sofie Klímová 21.12.2019 Z25710
Eliška Kozelská 21.12.2019 Z25709
Josef Hrubý 21.12.2019 Š25721
Lukáš Držmíšek 21.12.2019 Š25722

2.kup

Iveta Severinová 21.12.2012

3.kup

Lujc Jan 9.6..2018 J
Jakub Sýkora 21.12.2019 Z25711
Luan Dinh Thanh 21.12.2019 Z25712

4.kup

Trojanová Gabriela   9.6..2018 J
Thanh Long Nguyen 15.6.2019

5.kup

Marešová Miluše Magdaléna 22.12.2018
Natálie Kummerová 21.12.2019 Z25713
Maxmilián Maurer 21.12.2019 Š25689
Ondřej Grund 21.12..2019 Š25690
Quynh Vu Diem 03.08.2020 Z25727

6.kup

Vérosta Tobias 15.6.2019 J
Lorencová Taťána 15.6.2019 Š
Kummerová Sofie 22.12..2018



7.kup

Zlobin Vladyslav 21.12.2019
Nguyen Quoc Biet 21.12.2019 Z25717
Davidová Klára 21.12.2019
Rothrökl Vítek 21.12.2019
Aleš Poláček 21.12.2019 Z25719
Vítek Rotrökl 21.12.2019 Z25718
Nbuyen Quoc Biet 21.12.2019
Klára Davidová 21.12.2019 Z25716
Vladyslav Zlobin 21.12.2019 Z25715
Martin Nevěčný 21.12.2019 Š25691
Chmel Luděk 15.6.2019 Š 

8.kup

Chmel Daniel 15.6.2019 Š
Píš Patrik 15.6.2019
Adámek David 15.6.2019
Jakub Adámek 15.6.2019
Konrád Woiciak 15.6.2019 Z25688
Robin Ondrák 21.12.2019 Z25720
Monika Súkupová 03.08.2020 Z25705

9.kup

Bezunková Marie 10.10.2018 J
Bruno Francesco Borgu 21.12.2019 Z25699
Klára Kozlová 21.12.2019 Z25704
Patrik Thomas Perry 21.12.2019 Z25697
Barvora Poláčková 21.12.2019 Z25698
Patrik Bagár 21.12.2019 Š25696
Ladislav Fukal 21.12.2019 Š25695
Štěpán Kašík 21.12.2019 J25694
Nella Kopřivová 21.12.2019 J25693
Marika Kratochvílová 21.12.2019 J25692
Franco Borgu 03.08.2020 Z25707



10-kup

Marek Prokeš
Kateřina Vérostová
Adriana Doležalová
Matyáš Kozel
Nela Kopřivová
Martin Molík
David Doležal
Ilona Mikusek
Oleksandra Mikusek
Šimon Klíma
Ondrák Jan